Labas!
Mano vardas Maya.


Džiaugiuosi, kad mūsų trajektorijos erdvėje, laike ir realybėje susidūrė, ir dabar skaitai šias eilutes.

Image

Didžiausias stebuklas šiame gyvenime man yra Gyvas Žmogus.

Gal todėl, kad viską, kuo dalinuosi, išgyvenau ir patyriau pati. Gal todėl, kad žinau, kaip skauda, kai bandai savyje užgniaužti tai, kas gyva. Bet paskui pripranti. Susitaikai. Nes taip yra “normaliai”. Nes visi taip gyvena. Nes kitaip nebemoki. Nes “living is slowly dying”…

Tik giliai giliai, slapčiausioje širdies kertelėje, jauti: kažkas ne taip. Kažkas labai ne taip. Kažkas šaukia. Kažkas žadina iš gilaus miego ir kviečia ten, kur neįprasta ir kiek nepatogu.

Šį širdies balso šaukimą išgirdau 2007 metais, kai pati aiškiai nesuprasdama kodėl, atsiradau Indijoje, Osho meditacijų stovykloje. Po kelių savaičių, praleistų ten, supratau vieną dalyką:

Savo gyvenime turėjau viską, išskyrus savo gyvenimą.

Tačiau kartą pajutus savo totalumo saldumą, jis tampa švyturiu audringoje gyvenimo jūroje. Plaukimas “į save” yra pats lengviausias ir natūraliausias dalykas šioje egzistencijoje, nes tai visada pasroviui, tai visada gera, malonu ir teikia džiaugsmą.

Kuo toliau, tuo godžiau geriu iš savo gyvybės Šaltinio. Jis liejasi per mane į mano gyvenimą džiaugsmo, dėkingumo, meilės ir gausos pavidalu. Dalinuosi tuo, ką išmokau, patyriau ir sužinojau, nes kitaip negaliu. Tai veržiasi iš kiekvienos mano ląstelės, alsuoja per mano odos poras ir šviečia mano akyse.


Biografijos faktai:


• Nuo 2008 m. vedu „tiesioginių išgyvenimų“ (angl. „experiential“) ir “Mindfulness” meditacijas Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Ispanijoje.

• Nuo 2009 m. esu Reiki (universalios gyvybės energijos) praktikos meistrė, ilgą laiką gyvenau bei Reiki praktikos patirtį kaupiau Indijoje, Nepale ir Tailande.

• Nuo 2012 m. esu sertifikuota Monroe Instituto trenerė, Lietuvoje, JAV ir Ispanijoje vedu sertifikuotas programas bei individualios terapijos sesijas naudojant patentuotą Hemi-Sync® technologiją.

• Nuo 2013 m. vedu užsiėmimus ir meditacijas moteriškumo tema Lietuvoje ir Ispanijoje.

• 2016 m. įgijau koučingo magistro laipsnį Mykolo Riomerio universitete.


Kuo gyvenu:


• Tikra yra tik tai, kuo tiki. Nėra jokio “iš tikrųjų”. Aš nepapasakosiu Tau, kokia yra Tiesų Tiesa, bet galiu padėti Tau susikurti tikėjimą dar gražesniu gyvenimu.

• Pritariu Saliamonui: “This too shall change”. Gyvenimas keičiasi, ir mes keičiamės kartu su juo.

• Žmogus man – išbaigta būtybė. Niekam iš mūsų nieko netrūksta. Todėl nemėgstu klausytis skundų ir niurzgėjimų, bet vertinu nuoširdų atvirumą. Kartais daug naudingiau yra pripažinti savo skausmą, negu ieškoti kaltų ar per dantis šypsotis.

• Tikiu, kad klausimas yra daug svarbesnis už atsakymą. Tą akimirką, kai kyla klausimas, kažkur jau yra atsakymas.

• Esame ten, kur turime būti. Visi žmonės, įvykiai ir situacijos, kurios ateina į mūsų gyvenimus, yra tiksli išraiška to, kuo mes patys vibruojame.

Palik atsiliepimą