Meditacijos online

IMG_7170

NEMOKAMA ONLINE MEDITACIJA
“TIKĖJIMAS”
Lapkričio 19 d., sekmadienį, 20:15 val.

MEDITACIJA BUS TRANSLIUOJAMA GYVAI IŠ VIJA PINAVIJA STUDIJOS VILNIUJE!

Tikėjimas yra vienas iš įdomiausių fenomenų, lydintis žmogų nuo pat pirmųjų civilizacijos užuomazgų. Tikėjimas yra viena iš pagrindinių ryšio priemonių su kažkuo didesniu už mus pačius. Tai, kuo tikime, formuoja gyvenimą tiek viduje, tiek išorėje. Gal todėl tikėjimą praradęs žmogus jaučiasi praradęs esminę savo dalį.

Šioje meditacijoje kviečiu prisiminti, kad pasirinkę tikėjimą, kaip sąmoningą ryšį su savo esybe, galime suteikti prasmę savo veiksmams ir užpildyti gyvenimą spalvomis ir skoniais.

Į gyvą susitikimą prašome atvykti 20:00, o online transliacija prasidės 20:15.

Registraciją į susitikimą vyksta per www.registracija.vijapinavija.lt ir el. paštu: info@vijapinavija.lt
Kaina: 12 EUR.

Kas vyksta online meditacijos metu?

Tiesiog įsitaisyk patogiai, leisk sau giliai kvėpuoti ir klausykis įrašo per ausines.
Visos meditacijos su Maya Grey panašios savo forma: tiesiog patogiai įsitaisyk, ir leisk meditacijai vykti. Tačiau kiekvienos meditacijos turinys skirtingas. Kiekviena meditacija – tai išraiška to, kaip čia ir dabar skamba Realybė, kokie ketinimai ir norai sklando erdvėje, kokius užsakymus paleido joje dalyvaujantys žmonės… Todėl kiekviena meditacija – tai organiškas vyksmas, bendras visų dalyvių kūrinys, kuris gimsta Čia ir Dabar.

Paklausyk meditacijos dabar:

PASIDALINK SAVO GAUSA!

Jei šios meditacijos Tau yra vertingos, padėk išlaikyti jas nemokamomis. Paremk jas PATREON (viešo rėmimo) sistemoje, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę įsileisti meditaciją į savo gyvenimą.

PRISIJUNGTI PRIE MEDITACIJOS LABAI PAPRASTA. TAU REIKĖS:

Trupučio laiko sau

Meditacijos trukmė: apie 45 min. Po jos galėsi pasidalinti savo patirtimi ar užduoti klausimą bei gauti profesionalų atsakymą iš patyrusios meditacijų mokytojos. Taigi tai visa prabangi valanda SAU. Tarsi masažas tavo sielai.

Interneto

Medituoti gali visur, kur tik tave pasiekia internetas. Tinka tiek laidinis, tiek WiFi ar mobilus internetas.

Ausinių

Specialūs dažniai, užkoduoti muzikoje, kuri groja meditacijos metu, padeda daug giliau atsipalaiduoti ir pasinerti į vidinį pasaulį. Jie geriausiai veikia su ausinėmis. Todėl susirask patogias ausines, su kuriomis galėtum praleisti visą meditacijos laiką.

Kompiuterio ar telefono

Tinka bet koks įrenginys, galintis prisijungti prie interneto, leisti garso įrašus ir turintis ausinių lizdą. Jei naudojiesi Google, nereikės jokios papildomos registracijos ar programų instaliacijos.

Daugiau patarimų ir detalių apie meditaciją ir jos eigą gausi el. paštu, kartu su registracijos patvirtinimu.  Po meditacijos jos įrašas bus prieinamas visiems užsiregistravusiems, visą mėnesį. Todėl jei negalėsi prisijungti tiksliai nurodytu laiku, po meditacijos gausi laišką su nuoroda į įrašą ir galėsi ja mėgautis bet kada, kai tik turėsi saldžią valandą SAU.

Ką duoda meditacija?

  • Visų pirma, tai laikas SAU. Tai laikas už kaukių, už rolių ir socialinių funkcijų. Tai laikas, kur esi tik TU ir Realybė.
  • Tai gili sąmonės būsena, kurioje gali patirti savo esybės tyrumą ir pajausti: AŠ ESU.
  • Tai galimybė patirti, kad Tu esi daug daugiau, negu tavo fizinis kūnas.
  • Tai gilus, jėgas atstatantis poilsis. Ilsisi smegenys, regeneruojasi audiniai, nurimsta emocijos.
  • Tai atradimo džiaugsmas už fizinio pasaulio ribų.
  • Ir svarbiausia: tai kelionė į savo vidų, į savo subjektyvumą, tai įsiklausymas į savo vidinę išmintį ir savo tikrąjį balsą.Prisijunk prie Maya Grey YouTube kanalo, kuriame dalinuosi meditacijų įrašais, pokalbiais iš širdies į širdį, paskaitomis ir pan.

Palik atsiliepimą

Sekite naujienas

Facebook