Meditacijos online

NEMOKAMA ONLINE MEDITACIJA
“RIBOS”
Vasario 11 d., sekmadienį, 20 val.

Vidinis Tavo pasaulis, ir nuolatos besikeičiantis pasaulis išorėje.
Ši riba, šis susilietimo taškas ir įkūnija tai, ką vadini savo gyvenimu.
Tik suvokę realias savo ribas galime transformuotis, savo silpnybes paversdami savo jėga.


ONLINE MEDITACIJŲ CIKLAS
“ĮSIKŪNIJIMAS”

Ilgą laiką šios online meditacijos vyko intuityviai, įsiklausant į jų dalyvių diktuojamą užsakymą.
Dabar pradedame kryptingą meditacijų ciklą, kuris truks iki Spalio mėn. Jo metu nuosekliai judėsime link geresnio savęs ir savo galimybių suvokimo, pasitelkiant tam lengvą ir malonų meditacijos procesą.

Dažnai apie asmeninį augimą susimąstome tik tada, kai užklumpa sunkumai. Tuo tarpu tam, kad mokytis ir augti savo vidumi, kai gyvenimas einasi lengvai ir sklandžiai, jau reikalinga papildoma motyvacija ir įkvėpimas.

Šiomis meditacijomis dalinuosi visiškai nemokamai, tereikia tik užsiregistruoti. Jei jos pastūmės Tave į kitokią gyvenimo kokybę – jos atliko savo darbą.

O kokio pokyčio savo gyvenime nori, gali nuspręsti tik tu pats.

SAVAITGALIO PROGRAMA “EKSKURSIJA”

VASARIO 17-18 d.,
Bergenas, Norvegija

Dviejų dienų Monroe Instituto® programos vadinamos „Ekskursijomis“. Tai tarsi trumpa išvyka į savo sąmonės gelmes, suteikianti progą susipažinti su neaprėpiamais savo vidiniais resursais ir atrasti savyje kartais net sau pačiam netikėtų gebėjimų.
Programos metu susipažinsite su Hemi-Sync technologija ir jos poveikiu sąmonės būsenoms, išmoksite geriau įsiklausyti į savo intuiciją, bei lengvai įeiti į pakeistas sąmonės būsenas.

Organizatorė Dovilė, rimsiene.d@gmail.com

PROGRAMA “EKSKURSIJA” LIETUVOJE

KOVO  9-11 d.,
Meditacijų sodyba prie Tauragnų, Utenos r.

Savaitgalis, skirtas savo sąmonės gelmių pažinimui.
Jaukioje meditacijų sodyboje kursime pasitikėjimo, atvirumo sau ir savo Totaliajam Aš erdvę.

Jei jauti, kad viskas labai šalia, tik niekaip nerandi, kaip prie to prisiliesti, šis savaitgalis skirtas kaip tik Tau. Hemi-Sync technologija švelniai, tačiau itin giliai pasiekia tai, ko neįmanoma suprasti, bet galima patirti – Tavo Totalumą.

PROGRAMA “EKSKURSIJA ADVANCED” 

BALANDŽIO 13-20 d.,
Kipro saloje

Programa „Ekskursija Advanced“ – tai 7 dienos, per kurias turėsi galimybę prisiliesti prie savo totalumo bei pajausti, jog esi daugiau, nei fizinis kūnas.

Programoje:
−  Tik šioje programoje naudojami pratimai su Hemi-Sync® garso technologija (įgarsinta lietuviškai);
− Meditacijos su Maya Grey;
− Gili pažintis su pakeistomis sąmonės būsenomis;
− Norų formavimo bei paleidimo praktikos;
− Lengvai pritaikomi įrankiai sąmoningam gyvenimui;
− Grupinės ir asmeninės koučingo sesijos su Šarūnu Pečkumi;
− Asmeninės konsultacijos su Maya Grey.

PASIDALINK SAVO GAUSA!

Jei šios meditacijos Tau yra vertingos, padėk išlaikyti jas nemokamomis. Paremk jas PATREON (viešo rėmimo) sistemoje, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę įsileisti meditaciją į savo gyvenimą.

PATREON sistemos rėmėjai gauna prisijungimą prie online meditacijos įrašo jau tą patį vakarą, tuo tarpu viešai jis tampa prieinamas tik po trijų dienų po online transliacijos.

KAS VYKSTA ONLINE MEDITACIJOS METU?

Tiesiog įsitaisyk patogiai, leisk sau giliai kvėpuoti ir klausykis įrašo per ausines.
Visos meditacijos su Maya Grey panašios savo forma: tiesiog patogiai įsitaisyk, ir leisk meditacijai vykti. Tačiau kiekvienos meditacijos turinys skirtingas. Kiekviena meditacija – tai išraiška to, kaip čia ir dabar skamba Realybė, kokie ketinimai ir norai sklando erdvėje, kokius užsakymus paleido joje dalyvaujantys žmonės… Todėl kiekviena meditacija – tai organiškas vyksmas, bendras visų dalyvių kūrinys, kuris gimsta Čia ir Dabar.

Paklausyk meditacijos dabar:

PRISIJUNGTI PRIE MEDITACIJOS LABAI PAPRASTA. TAU REIKĖS:

Trupučio laiko sau

Meditacijos trukmė: apie 45 min. Po jos galėsi pasidalinti savo patirtimi ar užduoti klausimą bei gauti profesionalų atsakymą iš patyrusios meditacijų mokytojos. Taigi tai visa prabangi valanda SAU. Tarsi masažas tavo sielai.

Interneto

Medituoti gali visur, kur tik tave pasiekia internetas. Tinka tiek laidinis, tiek WiFi ar mobilus internetas.

Ausinių

Specialūs dažniai, užkoduoti muzikoje, kuri groja meditacijos metu, padeda daug giliau atsipalaiduoti ir pasinerti į vidinį pasaulį. Jie geriausiai veikia su ausinėmis. Todėl susirask patogias ausines, su kuriomis galėtum praleisti visą meditacijos laiką.

Kompiuterio ar telefono

Tinka bet koks įrenginys, galintis prisijungti prie interneto, leisti garso įrašus ir turintis ausinių lizdą. Jei naudojiesi Google, nereikės jokios papildomos registracijos ar programų instaliacijos.

Daugiau patarimų ir detalių apie meditaciją ir jos eigą gausi el. paštu, kartu su registracijos patvirtinimu.  Po meditacijos jos įrašas bus prieinamas visiems užsiregistravusiems, visą mėnesį. Todėl jei negalėsi prisijungti tiksliai nurodytu laiku, po meditacijos gausi laišką su nuoroda į įrašą ir galėsi ja mėgautis bet kada, kai tik turėsi saldžią valandą SAU.

Ką duoda meditacija?

  • Visų pirma, tai laikas SAU. Tai laikas už kaukių, už rolių ir socialinių funkcijų. Tai laikas, kur esi tik TU ir Realybė.
  • Tai gili sąmonės būsena, kurioje gali patirti savo esybės tyrumą ir pajausti: AŠ ESU.
  • Tai galimybė patirti, kad Tu esi daug daugiau, negu tavo fizinis kūnas.
  • Tai gilus, jėgas atstatantis poilsis. Ilsisi smegenys, regeneruojasi audiniai, nurimsta emocijos.
  • Tai atradimo džiaugsmas už fizinio pasaulio ribų.
  • Ir svarbiausia: tai kelionė į savo vidų, į savo subjektyvumą, tai įsiklausymas į savo vidinę išmintį ir savo tikrąjį balsą.Prisijunk prie Maya Grey YouTube kanalo, kuriame dalinuosi meditacijų įrašais, pokalbiais iš širdies į širdį, paskaitomis ir pan.

Palik atsiliepimą

Sekite naujienas

Facebook