TRANSFORMUOJANTI PROGRAMA

"Kūno Išminties Kalba"

BIRŽELIO 1-8 DIENOMIS 
Meditacijų sodyboje prie Tauragnų (Utenos r.)

7 dienų transformuojanti programa „Kūno Išminties Kalba“

– tai giliai išjaustas ir profesionalų komandos surinktas procesas, nukreiptas į draugišką, partnerystės santykį su savo Kūno išmintimi.


Programos ašis – 7 dienų terapinis kursas
"Ošo – Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą bendravimui su savo kūno išmintimi“.

Šis kursas remiasi teiginiu, jog žmogaus kūnas ir protas nėra atskiri reiškiniai, tai vientisa esybė, Kūno Išmintis.


Šiam intymiam, gyvam ir organiškam procesui parinkome saugią ir įdirbtą erdvę:

Meditacijų sodybą prie Tauragnų.

Šioje sodyboje jau beveik 20 metų vyksta tik į žmogaus vidų nukreipti procesai - praktikos, seminarai, meditacijų stovyklos. Tai saugi ir įdirbta vieta, kurioje savęs pažinimas ir transformacija vibruoja pačioje erdvėje.

 
 
 
 
 

Šioje terapinėje programoje atskleisime visus
Kūno Išminties
aspektus, švelniai ir nuosekliai keliaudami vis giliau:


Visų pirma – PRISIMINK!

Šioje programoje nieko Tavęs nemokysime. Neaiškinsime, kas yra gerai, o kas blogai. Nes tai TAVO Kūno Išmintis! Tik Tu žinai, kas tau tinka, ko nori Tavo kūnas, ir koks yra tiesiausias kelias į sveikatą. 

Tai 100% TAVO procesas.

Todėl visa programa, visi įrankiai ir procesai parinkti taip, kad saugiai ir švelniai sukurtų tokią erdvę, kurioje gali išgirsti savo Kūno Išminties kalbą. Tai visiškai neinvazinis procesas, niekaip neįtakojantis Tavo judėjimo krypties, bet užduodantis jam aiškią kokybę – GYVAS, SVEIKAS, NATŪRALUS KŪNAS. 

Tai intymus procesas.

Todėl jis vyksta saugioje, įdirbtoje erdvėje, kurioje Tau nereiks niekuo rūpintis, kad galėtum atitrūkti nuo įprasto gyvenimo rutinos, nuraminti tiek vidinį, tiek išorinį triukšmą, atrasti ir vystyti savo tylą. Šioje tyloje ir ims skleistis Tavo Kūno Išminties kalba.

Daug dėmesio skirsime kūno, proto bei emocinei švarai.

Lengvos, švelnios, tačiau gilios ir efektyvios praktikos padeda ne tik suvokti tuos ribojančius įsitikinimus, kurie sargdiną kūną bei kelia nepatogumų gyvenime, bet ir lengvai juos paleisti ar transformuoti į konstruktyvų elgesį.

Kai Kūno Išmintis pradės vis aiškiau kalbėti, sustiprinsime ją per gydomąsias, energetines, rezonansines praktikas.

Per jas turėsi galimybę pajausti, koks galingas yra Tavo kūnas, kai leidi jam veikti ne per prievartą, o iš gausos ir malonumo.

Tam, kad procesas tęstųsi, o sukurtas pokytis ne tik išliktų, bet ir toliau vystytųsi geriausia linkme, kartu kursime įrankius sąmoningam gyvenimui po stovyklos.

Pamatysi, kiek nedaug tereikia, kad kiekvienas rytas prasidėtų žvaliai, o kiekviena diena trykštų gyvybe ir sveikata.

 
 

Transformuojančioje programoje apjungėme šias metodikas:


1. Terapinis procesas „Ošo – Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą pokalbiui su tavo Kūno išmintimi“.

Procesas, padedantis susidraugauti su savo Kūno Išmintimi, bei kartu su ja kurti teigiamus, konstruktyvius pokyčius kūne.

7 dienas iš eilės kartodami gilų pokalbio su kūno išmintimi procesą, galime užmegzti draugiškus santykius su savo kūnu, kad jis kalbėtų mums kiekvieną akimirką ir vis aiškiau.


2. Hemi-Sync technologija

Tai Monroe Institute (JAV) sukurta ir išvystyta garso technologija, padedanti lengvai pasiekti gilias sąmonės būsenas, kuriose atsiveria galimybė kurti realius pokyčius gyvenime. 

Patogiai besiklausydami šių pratimų, galime lengvai paleisti kūne nusėdusias nuoskaudas, baime ar kitus nebereikalingus elgesio šablonus, kad išlaisvintume maksimalų savo potencialą.


3. Diferencijuotų Funkcinių Būsenų metodika,

padedanti suvokti, sustiprinti bei sureguliuoti kūno energetinius procesus.

Tam, kad įvyktų realus pokytis, yra reikalinga energija. Ši metodika moko naudotis, nukreipti, prikaupti naujos ar išspinduliuoti nereikalingą energiją, kad kūnas, siela ir protas visada būtų harmoningoje būsenoje.


4. Neinvazinės psichoterapinės technikos,

padedančios geriau įsisąmoninti bei konstruktyvia linkme nukreipti nesąmoningo elgesio šablonus bei keisti ribojančius įsitikinimus.


5. Vibracinės bei rezonansinės praktikos,

skirtos suaktyvinti kūno gyvybines galias bei padedančios jas „įrašyti“ giliai, ląstelių bei jų tarpusavio sąveikos lygmenyje.


 
 

Registracija
į transformuojančią programą „Kūno išminties kalba“


  • Programos kaina: 730 EUR.

  • Registruojantis iki Gegužės 1 d. kaina 680 EUR.

  • Registracijos patvirtinimo mokestis: 280 EUR.

→ Online kurso "Prisimenant pamirštą kalbą, skirtą bendravimui su savo kūno išmintimi" dalyviams taikoma papildoma nuolaida.

→ Atšaukus registraciją likus mažiau negu 4 savaitėms iki programos, grąžinama 50% registracijos mokesčio. Atšaukus registraciją likus mažiau negu 2 savaitėms iki programos, registracijos mokestis negrąžinamas.

IŠSAMI INFORMACIJA, ATSAKYMAI Į VISUS KLAUSIMUS APIE PROGRAMĄ IR REGISTRACIJA: INFO@MAYAGREY.COM

Palik atsiliepimą